Kategorie

  hurt@ihstechnology.com  +48 792 463 829

Regulamin

Regulamin Panelu Hurtowego IHS Technology Power Sports Sp. z o.o. :

1. Panel Hurtowy nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz pozostałych właściwych przepisów prawnych.

2.. Wszelkie inforacje zawarte w panelu hurtowym widoczne po zalogowaniu stanowią informację poufną. Wykrycie faktu udostępnienia tych informacji niepowołanym osobom trzecim (detalistom, innym kontrahentom, konkurencji) skutkować będzie zablokowaniem dostępu do Panelu Hurtowego.

3. Dla zamówień o wartości powyżej 750 PLN - KRAJOWA PRZESYŁKA W CENIE 0,01 PLN / PACZKĘ

4. Reklamacje dotyczące zamówienia należy składać niezwłocznie po sprawdzeniu zawartości przesyłki, w ciągu 3 dni od momentu odebrania paczki.

5. Kontrahent ponosi pełną odpowiedzialność za działania jakie zostaną wykonane z użyciem jego loginu i hasła.

6. Power Sports Sp Z o.o. ma prawo ograniczyć lub odebrać możliwość składania zamówień kontrahentowi, który narusza zasady niniejszego regulaminu lub dodatkowe ustalenia, a w szczególności politykę cenową.

7. Produkty zakupione w panelu hurtowym IHS Technology podlegają wyłącznie sprzedaży detalicznej, firma Power Sports Sp z o.o. Zastrzega sobie prawo dystrybucji hurtowej.

8. Power Sports Sp z o.o. przysługuje jednak prawo zweryfikowania zamówienia i odmowy jego realizacji bez podania przyczyn.

9. W przypadku, gdy zamówienie nie może zostać poprawnie i terminowo doręczone z winy Kupującego (błędny adres, odmowa przyjęcia), Sprzedawca zastrzega sobie prawo obciążenia Kupującego kosztami ponownego transportu zgodnie z aktualnym cennikiem dostaw. Przed odbiorem przesyłki od firmy kurierskiej. Kupujący zobowiązany jest sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu podczas transportu. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan opakowania, taśm naklejonych na przesyłkę. W przypadku. Gdy przesyłka nosi znamiona uszkodzenia należy odmówić przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktować się z Sprzedawcą za pośrednictwem poczty elektronicznej bądź telefonicznie w celu poinformowania o uszkodzonej przesyłce.

10. Stany Magazynowe używane w Panelu Hurtowym są stanami poglądowymi zbliżonymi do rzeczywistych. Power Sports Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo ewentualnej zmiany ilości w zamówieniach, po uprzednim kontakcie z zamawiającym i akceptacji z jego strony.

11. Aby otrzymać dostęp do panelu hurtowego wymagana jest akceptacja niniejszego regulaminu.